O firmie

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania

Szanowni odwiedzający, cieszę się, że oglądacie naszą stronę. Jest dla nas bardzo istotne, by świadczone przez nas usługi były najlepsze i odznaczały się wysoką jakością. Dlatego też stale pracujemy nad rozwojem. Główny cel stanowią dla nas korzyści naszych klientów.

Z poważaniem, Oleksii Ivanov

Nasza międzynarodowa firma zajmuje się zatrudnianiem obywateli Ukrainy w Polsce. Jakość oferowanych przez nas miejsc pracy jest dla nas bardzo ważna, zaś w zamian oczekujemy odpowiedzialnych, poważnych kandydatów! Jestem pewna, że należnie ocenią Państwo naszą pracę, będą z niej zadowoleni i z przyjemnością polecą nas swoim znajomym. Będzie nam miło z Państwem współpracować!

Z poważaniem, Inna Ivanova

Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.
Każdego dnia podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe i umiejętności.

Z poważaniem, Anastasiya Burlya

Dla mnie, jako kierownika działu rozwoju najważniejsze jest znalezienie najlepszej oferty dla Państwa oraz zadowolenie zapotrzebowania na pracowników. Państwa wdzięczność stanowi najwyższą ocenę jakości mojej pracy.

Z poważaniem, Neonila Shpak

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który zna się na prawie polskim w zakresie legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców. Na co dzień zajmujemy się zatrudnianiem cudzoziemców i wiemy, jak zatrudnić najlepszych pracowników na dłuższy okres i uzyskać dla nich wszelkie niezbędne dokumenty do legalnego pobytu i pracy w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Skutecznie działamy na korzyść naszych klientów oferując pracę najlepszych fachowców i we własnym zakresie załatwiając dla nich wszelkie niezbędne dokumenty.

Z poważaniem, Olga Tsygipova

W życiu zdarzają się sytuacje, w których trzeba zmienić zawód i wyjść ze zwykłej „strefy komfortu”. Przeprowadzamy się do innego kraju, zmieniamy pracę, znajdujemy nowe hobby. Czasami idzie gładko, ale częściej – z wielkim trudem. Dlatego ważne jest, aby znaleźć dobrych pomocników w kwestii zatrudnienia. Jako koordynator w tej firmie robię wszystko, aby załagodzić sytuację naszych pracowników, przenosząc, aranżując i rozwiązując wiele problemów związanych z zatrudnieniem. Nie wszystko zależy ode mnie – twój los jest bardziej niż ważny, ale możesz spokojnie polegać na moim profesjonalizmie i udziale.

Z poważaniem, Michał Volichenko

Znajdź pracowników teraz

Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia, nasi menedżerowie rozpoczynają natychmiastowe poszukiwanie pracowników na terenie całej Polski i Ukrainy w szerokiej bazie firmy.